.

.

S-E036 трговија на големо,925 сребрен накит позлатен вода капки обетки,мода/класичен накит, Nickle слободни,antiallergic,

S-E036 трговија на големо,925 сребрен накит позлатен вода капки обетки,мода/класичен накит, Nickle слободни,antiallergic,

DEN 50.88
DEN 48.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Големина : 3.0 cm * 0.6 cm Тежина : 5g

Кон својствата

Метали Тип:
сребро позлатен
Материјал:
Никој
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Растенијата
Пол:
Жените
Број На Модел На:
QNULAFIB
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
Метал Печат:
925,Фунта
печат (не се материјал):
925
кодот:
LKNSPCE036
QNULAFIB:
PUMZTOIK
AIBAGNQS:
TELQOJFM

Најдобри предлози во категоријата