.

.

Моден кристал банана со позлатен сребрен студ обетки Прекрасна пченка студ обетки за жените трговија на големо

Моден кристал банана со позлатен сребрен студ обетки Прекрасна пченка студ обетки за жените трговија на големо

DEN 383.52
DEN 272.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


За Бесплатен превозот Epacket
1,сад, Сите користат Epacket
2,Велика Британија, Користете Epacket>20
3,Франција, Користете Epacket>25
4,Австралија, Користете Epacket>20
5,Канада, Користете Epacket>25
1. Материјал : Цинк легура 2.Големина на : 1*0.8 CM 3.Боја : 18 K Злато Позлатен/Сребрена позлатен/Розово злато позлатен 4. Пакување : 1 buc во polybag , 10 компјутери во голема торба. 5.Пол : жените 6.Повод : Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија,Свадба

Кон својствата

Метална боја:
Злато-боја
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Материјал:
Никој
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
ER0050
Бренд Име:
Woojila
Тип На Објект:
студ earring
Материјал:
Цинк Легура
Студ материјал:
Нерѓосувачки Челик
квалитет:
Доведе&Nickle слободни
Пол:
Децата,Унисекс,Жените
За прилики:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија,Свадба
Нето тежина:
1.1 g
Клучни Зборови За Пребарување:
студ erring,errings,жените erring,студ обетки за жени
Метална боја:
18K Злато Позлатен/сребрена позлатен/розово злато позлатен
Превозот начин:
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail

Најдобри предлози во категоријата