.

.

925 сребрен накит позлатен обетки, 925 накит, накит, Инкрустирани Пурпурна Обетки E040

925 сребрен накит позлатен обетки, 925 накит, накит, Инкрустирани Пурпурна Обетки E040

DEN 86.40
DEN 82.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Големина : 2.0 cm * 1.3 см Тежина : 5g

Кон својствата

Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Никој
Метали Тип:
сребро позлатен
Пол:
Жените
Број На Модел На:
PROEXLLJ
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Стил:
Тренди
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
Метал Печат:
925,Фунта
печат (не се материјал):
925
кодот:
LKNSPCE040
PROEXLLJ:
HRQRFTIY
DKNMWHEZ:
PKZZHSBN

Најдобри предлози во категоријата