.

.

Neoglory Кристално Сино Капка Dangle Обетки Мода Накит Роденден Подароци За Жените 2018 Нови Б1

Neoglory Кристално Сино Капка Dangle Обетки Мода Накит Роденден Подароци За Жените 2018 Нови Б1

DEN 566.40
DEN 413.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Бренд Neoglory Накит Материјал Platinum Позлатен Објект Обетки Главниот камен Кристал Големина Трендовски Стил

Кон својствата

Главниот Камен Боја:
Сина
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Platinum Позлатен
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
211163600
Бренд Име:
NEOGLORY
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Најдобри предлози во категоријата