.

.

S-E081wholesale,круна 925 сребрен накит позлатен обетки,hight квалитет,мода/класичен накит, Nickle слободни,antiallergic

S-E081wholesale,круна 925 сребрен накит позлатен обетки,hight квалитет,мода/класичен накит, Nickle слободни,antiallergic

DEN 63.36
DEN 60.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Големина : 2.7 cm * 1.2 см Тежина : 6g

Кон својствата

Метали Тип:
сребро позлатен
Материјал:
Никој
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Растенијата
Пол:
Жените
Број На Модел На:
KVWKJHCR
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
Метал Печат:
925,Фунта
печат (не се материјал):
925
кодот:
LKNSPCE081
KVWKJHCR:
DMRHWHJO
KCTIORNT:
FGPJYIUU

Најдобри предлози во категоријата