.

.

Ветерници шупливи рози гарланд симулирани бисер обетки не прободен ушите за жените дами boucle d'oreille

Ветерници шупливи рози гарланд симулирани бисер обетки не прободен ушите за жените дами boucle d'oreille

DEN 184.80
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Ветерници шупливи рози гарланд симулирани бисер обетки не прободен ушите за жените дами

Кон својствата

Главниот Камен Боја:
Бела, Црвена
Earring Тип:
Клипот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Романтични
Материјал:
Никој
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
Роуз Шупливи симулирани Бисер обетки
Бренд Име:
dower мене
Парична казна или Моден:
Моден
Earring Тип:
Клипот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
is_customized:
Yes

Најдобри предлози во категоријата