.

.

925 Фунта Сребрен Накит Сребро На Коњ Обетки За Жените Изјава Обетки Pendientes Brincos Bijoux Жени

925 Фунта Сребрен Накит Сребро На Коњ Обетки За Жените Изјава Обетки Pendientes Brincos Bijoux Жени

DEN 220.80
DEN 110.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
DIEERLAN
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
925 фунта сребро обетки
925 фунта сребро обетки материјал:
925 Sterling silver
Моден Фунта Сребрен Накит:
фунта сребрен накит
Стил:
Моден

Најдобри предлози во категоријата