.

.

2017 Мажите не ' Рѓосувачки Челик Мали Обрачот huggie Обетки Шарени Уникатен Полиран brinco masculino Сино/Црна Избор 4mm

2017 Мажите не ' Рѓосувачки Челик Мали Обрачот huggie Обетки Шарени Уникатен Полиран brinco masculino Сино/Црна Избор 4mm

DEN 287.04
DEN 146.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


ПРОИЗВОД МАТЕРИЈАЛ : не 'Рѓосувачки Челик ПОЛ : Мажи Големина : 0.16"(0.4 cm)*0.47"(1.2 см), Вклучувајќи и сомот торба за пакување. 30 дена гаранција за враќање на парите

Кон својствата

Материјал:
Никој
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
B4147
Парична казна или Моден:
Моден
Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Бренд Име:
BONISKISS
Големина (Должина * Ширина):
12*12 mm
Ширина:
4mm

Најдобри предлози во категоријата