.

.

Нови Пристигнување 925 Фунта Сребрен Накит 925 Sterling Silver Цвет Обетки За Жените Pendientes Brincos Bijoux Жени

Нови Пристигнување 925 Фунта Сребрен Накит 925 Sterling Silver Цвет Обетки За Жените Pendientes Brincos Bijoux Жени

DEN 146.88
DEN 110.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
DIEERLAN
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
925 фунта сребро обетки
фунта сребро обетки за:
925 фунта сребро обетки за жени
925 фунта сребро обетки материјал:
925 Sterling silver
Моден Фунта Сребрен Накит:
фунта сребрен накит
Повод:
Партија,Свадба,Роденден,Годишнина,Подарок,Секојдневно Носење
квалитет:
Добар квалитет
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Стил:
Моден

Најдобри предлози во категоријата