.

.

Бела Мода Rhombus Лист Булчински Обетки Арт Деко, Австриската Кристал Кристал Dangle Свадба Обетки За Партија Накит За Подарок

Бела Мода Rhombus Лист Булчински Обетки Арт Деко, Австриската Кристал Кристал Dangle Свадба Обетки За Партија Накит За Подарок

DEN 1007.52
DEN 604.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Тоа е само потсетник за нашите клиенти. Обичајот на Германија и Шведска ќе одговорно за пратката од Март. 1 ул .
Ве молиме имајте предвид дека ние НЕ сме одговорни за данок или било такса што се случи во транзит. Тоа ќе биде подобро да потврдите дека се јасни за relavant политика пред место цел.
Ако било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.
Опис
100% Сосема Нов
Боја
Јасно
Ве молиме забележете дека поради блиц светлина ефект, што ќе имаат мала разлика меѓу реалниот производ и слика шоу во веб-страница, ако сакате да се види вистинската слика на, ве молиме слободно да контакт.
Ширина
1.8 cm(0.70")
Должина
5.5 cm(2.16")
Материјал
Легури,Австриската Кристално
Количина
Еден (1) Пар
Тежина
9g
Earring За Прицврстување На
Прободен
Облечен Повод
Свадба / Матурска / Годишнината / Партија
Подарок за
Девојка / Жена / Мајка
Одговара за
Млади и Зрелост и женски
Обвивката : Доаѓаат со подарок кутија или корист торба (зависи од производ големина) со трговија на големо наредби исклучени.
(ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение).
ФОТО ШОУ

Кон својствата

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристално
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
Жените
Бренд Име:
AIMO
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
N04087-1
is_customized:
No
Метална база на боја:
тон сребро.
боја:
Јасно
Материјал:
Бакар, Кристал, Австриската Кристално
Ширина:
1.8cm(0.70)
Должина:
5.5cm(2.16)
Тежина:
9g
is_customized:
Yes
Еколошки Стандарди:
Никел, Олово и Кадмиум Слободни
За завиткување:
Доаѓаат со подарок кутија или корист торба (зависи од производ големина)

Најдобри предлози во категоријата