.

.

TREAZY Плоштади Форма Булчински Долги Обетки Diamante Сребрена Боја Кристал Кристал Dangle Обетки За Жените Свадба Додатоци

TREAZY Плоштади Форма Булчински Долги Обетки Diamante Сребрена Боја Кристал Кристал Dangle Обетки За Жените Свадба Додатоци

DEN 81.12
DEN 74.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Топло Препорачувам Опис На Производот
100% Нов и Висок Квалитет
Материјал : Цинк Легура & Кристал Кристално
Позлата : сребро позлатен
Големина : 5.6 cm(L)
Накит Вид : Мода Накит Обетки
Сликата Модел Шоу
Превозот И Повратни Информации

Кон својствата

Метална боја:
сребро позлатен
Главниот Камен Боја:
Јасно
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
TREAZY
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
0084E01
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Други
Големина:
5.6cm( L) *0.5cm(W)
позлата:
сребро позлатен
is_customized:
Yes

Најдобри предлози во категоријата