.

.

TREAZY Diamante Кристал Лента Долги Обетки Сребрена Боја Полна CZ Кристал Dangle Обетки За Жените Булчински Мода Накит

TREAZY Diamante Кристал Лента Долги Обетки Сребрена Боја Полна CZ Кристал Dangle Обетки За Жените Булчински Мода Накит

DEN 81.12
DEN 74.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Топло Препорачувам Опис На Производот
100% Нов и Висок Квалитет
Материјал : Цинк Легура & Кристал Кристално
Позлата : сребро позлатен
Големина : за 6,2 cm(L)
Накит Вид : Мода Накит Обетки
Сликата Модел Шоу
Превозот И Повратни Информации

Кон својствата

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
TREAZY
Број На Модел На:
0080E02
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Други
Големина:
6.2cm( L) *0.6cm(W)
позлата:
сребро позлатен
is_customized:
Yes

Најдобри предлози во категоријата