.

.

TREAZY Diamante Кристал Долго Лента Сребро Обетки Позлатен Кристал Dangle Обетки За Жените Булчински Мода Партија Накит

TREAZY Diamante Кристал Долго Лента Сребро Обетки Позлатен Кристал Dangle Обетки За Жените Булчински Мода Партија Накит

DEN 52.80
DEN 50.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Топло Препорачувам Опис На Производот
100% Нов и Висок Квалитет
Материјал : Цинк Легура & Austrial Кристално
Позлата : сребро позлатен
Големина : за 6,2 cm(L)
Накит Вид : Мода Накит Обетки
Сликата Модел Шоу
Превозот И Повратни Информации

Кон својствата

Метална боја:
сребро позлатен
Главниот Камен Боја:
Јасно
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
0080E01
Бренд Име:
TREAZY
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Други
Големина:
6.2cm( L) *0.3cm(W)
позлата:
сребро позлатен
is_customized:
Yes

Најдобри предлози во категоријата