.

.

925 Фунта Сребрен Накит 925 Sterling Silver Копчето Обетки За Жените Изјава Обетки

925 Фунта Сребрен Накит 925 Sterling Silver Копчето Обетки За Жените Изјава Обетки

DEN 116.16
DEN 105.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
DIEERLAN
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
925 фунта сребро обетки
925 фунта сребро обетки за:
925 фунта сребро обетки за жени
925 фунта сребро обетки материјал:
925 Sterling silver
Моден Фунта Сребрен Накит:
фунта сребрен накит
Повод:
Партија,Свадба,Роденден,Годишнина,Подарок,Секојдневно Носење
квалитет:
Добар квалитет
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Стил:
Моден

Најдобри предлози во категоријата