.

.

TREAZY Свадба Убава Лист Дизајн Долги Обетки Пенливи Сребро Кристал Кристал Dangle Обетки За Жените Свадба Накит

TREAZY Свадба Убава Лист Дизајн Долги Обетки Пенливи Сребро Кристал Кристал Dangle Обетки За Жените Свадба Накит

DEN 143.52
DEN 118.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Топло Препорачувам Опис На Производот
100% Нов и Висок Квалитет
Материјал : Цинк Легура & Кристал кристал
Боја : Злато/Сребрена
Големина : 8.2 cm*1.6 см
Накит Вид : Мода Накит Капка Dangle Обетки
Сликата Модел Шоу
Превозот И Повратни Информации

Кон својствата

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
TREAZY
Стил:
Симпатична/Романтичен
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
0088E01
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Други
боја:
злато/сребрена
is_customized:
Yes

Најдобри предлози во категоријата