.

.

20pcs/пакет Долг синџир на обрачот earring голема мал крст pendant унисекс уво накит човек жена мода накит пирсинг

20pcs/пакет Долг синџир на обрачот earring голема мал крст pendant унисекс уво накит човек жена мода накит пирсинг

DEN 963.36
DEN 809.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


20pcs/пакет Долг синџир на обрачот earring голема мал крст pendant унисекс уво накит човек жена мода накит пирсинг
Материјал : нерѓосувачки челик
Мерач на матични : 1.0 mm
Голем прстен : внатрешна 9mm
Мал ринг : внатрешна 7mm
Голем крст : 25.2 mm
Мал крст : 12.6 mm
Боја : златна, сребрена, црна,сина
КУПУВАЧОТ СЕ ПОКАЖЕ

Кон својствата

Метална боја:
сребро 20pcs, црна 20pcs, злато 20pcs, сина 20pcs
Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
EKED-012
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Крстот
боја:
сребрена,црна,златна,сина

Најдобри предлози во категоријата