.

.

Boho Врежан Цвет Антички Сребрен Мода Dangle Earring Пломба Овална Природен Камен Мушка Долги Обетки За Жените Девојка Накит

Boho Врежан Цвет Антички Сребрен Мода Dangle Earring Пломба Овална Природен Камен Мушка Долги Обетки За Жените Девојка Накит

DEN 108.00
DEN 96.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


добредојдовте на нашата продавница
Напомена :
1. Ние обезбедуваме мешани нарачка од кина пост воздухопловната(не мин.цел)
2.Ние нудиме бесплатен превозот страна на курирската служба DHL.EMS итн. (Min.oder е 200 USD) .
Мешани цел
Ако сакате да заработите мешан редослед ,ве молиме да се стави сите елементи во количката и потоа ги плаќаат сите заедно од страна на еден момент!
КОЛИЧИНА : 1 пар
Боја : антички сребрен , како на сликата шоу ;
Материјал : алуминиум & тиркизна
Големина : 1.7 cm *4cm ;
Тежина : околу 9g/пар ;
Пакет : 1 пар/opp вреќа , воздух пена;
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Превозот информации :
Обично, ние брод на налози во рок од 24 часа, кога ќе се прими плаќањето.Ние брод на светот од страна на Хонгконг нормален воздух mail, тоа обично трае
20-25 дена да пристигне,но понекогаш тоа може да трае околу или повеќе од 30 дена(тоа може да влијае на поштата, обичај или временска прогноза, итн).
Ако предмети сеуште не сте пристигнуваат по 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас наскоро!
Дали сакате да добиете брзо? Ако вашата цел е повеќе од $200,ние ќе брод предмети од ЕМС за слободни кои предмети ќе пристигне
во 5-7 дена! Ако ваша цел не се постигне овој стандард, но се очекува објектот се испраќаат од страна на брз начин, само се чувствуваат слободни да не контактирате,само
неколку дополнителни долари се задолжителни!
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за
на нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас. Однапред ви благодариме!
Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде некој
можност да се најде решение. Ви благодариме!

Кон својствата

Главниот Камен Боја:
Сина
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
E-3772-5
Стил:
Етнички
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
Ldealway
боја:
антички сребрен , како на сликата шоу
Тежина:
за 9g/пар
Големина:
1.7 cm *4cm
Стил:
бохемски boho шик племенски стил
применливи корисници:
Жените Девојки Дама
Применливи повод:
партија празник ангажман
Материјал:
легура & тиркизна

Најдобри предлози во категоријата