.

.

JETTING Ткаенината Уво Клип Заврши Обетки Имитација Кристал Уво Клип корејски 1Pair Убава Пеперутка Earring Мода Накит

JETTING Ткаенината Уво Клип Заврши Обетки Имитација Кристал Уво Клип корејски 1Pair Убава Пеперутка Earring Мода Накит

DEN 53.76
DEN 44.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

P. S. Големи цел трансакции може да приватна преговарање
1 Pair Нова Имитација Дијамант Кристал Уво Клип корејски Мода Прекрасна Пеперутка Обетки Накит Ткаенината Уво Клип Заврши Обетки
100% Сосема нов & Висок квалитет
Материјал : Алуминиумски,Кристал
Стил : Мода,Убавина
Боја : Златна
Најголемите Clip Earring Големина : (Прибл.)6.2*4.5 cm/2.44*1.77 во
Пакетот Вклучува : 1 пар на earings
Answer : ___________________________ Note :
Поради големината мерења се рачно изработени, па така не може да биде 1-3мм грешка.
Ве молиме да се разбере, бидејќи на светлината зрачењето или компјутерски екран разлика, па јас може да ви го гарантира фотографии и вистински боја е 100% исти.
Забелешка : Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса . Ви благодариме за вашиот одлична соработка ! Начин на плаќање прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union. Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката. Превозот Услови Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната. Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса На превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. Се враќа Рок Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова. Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување. Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. За Нас По 5 години успешна продажба на e Bay, решивме да започнеме нашиот нирвана. Ние сме во моментов се специјализирани во Кујната Tools. Ние го цениме секој поединечен клиент, како и трговија на големо со клиентите. Нашиот магацин се наоѓа во Yiwu, најголемиот мали артикли на пазарот во Кина. Ние нудиме на нашите клиенти неверојатно заштеди во споредба со цените понудени од страна на традиционалните трговците на мало за слични или идентични производи. Ние обезбедуваме мајчин јазик сервисот на англиски, француски и Кинески. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција

Кон својствата

Бренд Име:
JETTING
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Кристал
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
жените обетки
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Легури,Кристал
Назад Наоѓање:
манжетната уво клип

Најдобри предлози во категоријата