.

.

JETTING Луксузни Клип Обетки За Жените Накит 1 Пар Мода пластични Ѕвезда Уво Ткаенината Трендовски Личност

JETTING Луксузни Клип Обетки За Жените Накит 1 Пар Мода пластични Ѕвезда Уво Ткаенината Трендовски Личност

DEN 49.44
DEN 40.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

P. S. Големи цел трансакции може да приватна преговарање
1 Pair Топла Продажба на Нови Класичен Мода Кристал Ѕвезда Уво Ткаенината Трендовски Личност Луксузни Клип Обетки За Жените Накит трговија на Големо
Материјал : метал,Кристал
Боја : Како на сликата покажува
Уво clip length : 5.4 cm/2.12 инчен
Употреба : Сувенири, свадба, други
ви даде шармантна изгледа, станува се повеќе фасцинантен.
добар подарок за вас и вашите пријатели, семејство, љубовник.
Забелешка : Поради рачни мерења на локации, може да се 0.5-1cm грешка,
И вистинскиот објект е боја на можеби малку поинаков од
на сликата се прикажани поради силата на осветлување кога
сликата е застрелан,како и на набљудувачите.И ние исто така се обидуваме нашите
најдобро да се вратите на оригиналната боја на производи.
Пакет Се Вклучени :
1x пар ѕвезда обетки(1*ѕвезда Уво ткаенината,1*ѕвезда Уво студ)
Забелешка : Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса . Ви благодариме за вашиот одлична соработка ! Начин на плаќање прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union. Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката. Превозот Услови Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната. Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса На превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. Се враќа Рок Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова. Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување. Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. За Нас По 5 години успешна продажба на e Bay, решивме да започнеме нашиот нирвана. Ние сме во моментов се специјализирани во Кујната Tools. Ние го цениме секој поединечен клиент, како и трговија на големо со клиентите. Нашиот магацин се наоѓа во Yiwu, најголемиот мали артикли на пазарот во Кина. Ние нудиме на нашите клиенти неверојатно заштеди во споредба со цените понудени од страна на традиционалните трговците на мало за слични или идентични производи. Ние обезбедуваме мајчин јазик сервисот на англиски, француски и Кинески. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција

Кон својствата

Материјал:
Кристал
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
уво заврши
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Earring Тип:
Клипот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
JETTING
Метали Тип:
Метал

Најдобри предлози во категоријата