.

.

WT-E170 Нова мода обетки накит природни abalone школка камен микс форма мешавина боја со златни electroplated обетки за жени

WT-E170 Нова мода обетки накит природни abalone школка камен микс форма мешавина боја со златни electroplated обетки за жени

DEN 1248.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


WT-E170 Нова мода обетки накит природни abalone школка камен микс форма мешавина боја со златни electroplated обетки за жени
Бренд :
WTE170
Материјал :
Природни abalone школка
Камен ГОЛЕМИНА на :
Прибл. 10мм широк во случајно форма Метал крај :
Злато и сребро electroplated може да биде на располагање, сите electroplated во најдобар случај , nickle слободни
ОЕМ :
Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд
Пакување :
Секое парче има една OPP вреќа, меур обвива
Начин на плаќање :
Paypal / T/T / Western Union/ Али ascrrow
Превозот начин :
DHL / Федекс/ Aramex/ CPAM / EPECKET/ или според вашето барање
Повеќе за нас
Pls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.com
Ве молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен.На големини и форми и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид, привезоци, ако ви се грижи за својот суров и природни, pls се разгледа за да се купи.
Answer : ___________________________ Note : ова е природна боја без боја, па ние ќе брод мешавина боја во произволно

Кон својствата

Главниот Камен Боја:
Многоцветни
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
WKT
Материјал:
Школка
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
WT-E170
Стил:
Романтични
Метали Тип:
Злато Позлатен

Најдобри предлози во категоријата