.

.

10 Компјутери/многу Креативни Lifelike Бела Црна Инсекти Maggot Зеленчук Црв модел за риболов ноќта на Вештерките Реквизити Практични Шеги Играчка

10 Компјутери/многу Креативни Lifelike Бела Црна Инсекти Maggot Зеленчук Црв модел за риболов ноќта на Вештерките Реквизити

DEN 47.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Големина : 3cm
Материјал : пластика
10 Компјутери/многу

Кон својствата

Бренд Име:
DIWEINI
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Батеријата:
NO
Димензии:
3cm
Возраст Опсег:
5-7 Години
Mfg Серија Број:
Играчка
Број На Модел На:
ZN-TOY303
Пол:
Унисекс
Тема:
Хорор
Предупредување:
NO

Најдобри предлози во категоријата