.

.

FairyGlo Помине Гел лак 10ML Впие Исклучување УВ Гел лак Сина боја Серија на Боја Gellak Хибриден Лак Среќа Лак Гел лак

FairyGlo Помине Гел лак 10ML Впие Исклучување УВ Гел лак Сина боја Серија на Боја Gellak Хибриден Лак Среќа Лак Гел лак

DEN 95.52
DEN 72.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Карактеристики
* Професионален Помине Уметност Подарок за вас или вашата девојка
* Најдобра за контрола на квалитетот за да се обезбеди висок квалитет на полски
* За како полски, носи како Гел, исклучен во минути
* Тоа нуди широка палета на бои за клиентите да се доживее професионални впие-оф помине уметност во разумна цена
* Долготрајни за најмалку 14 дена, фантастична и супер светол нокти за вас.
* Нема повеќе несовршена површина, вдлабнатини или сече ноктите. Боја отпорни, еластична и сјајна отпорни на секој тест
Спецификации :
Бренд Нови : Fairy Glo
Тип : Впие-оф УВ Гел полски
Нето WT : 10 ml
Ефект : Магијата Сина Боја
Пакет листата : 1pcs Гел полски
Чекор 1 .Чисти Нокти, тогаш скрати ноктите површина како нормален нокти процес. Чекор 2 .Целосно се тресат до полска, тоа може да се направи полски боја биде избалансиран.(Важно) Чекор 3 .Се применуваат База на грб прво, што може да се направи полски трае подолго, лек со УВ ламба или LED светилка.(Неопходно) Чекор 4. Се применуваат полски директно, лек со УВ ламба за 2-3 минути или лек со LED светилка за 60 секунди; кога ќе се исуши, ќе се применуваат 2 слој и се излечи со УВ ламба или LED светилка повторно. Чекор 5. Капут со отстранува горниот слој, што може да се направи боја повеќе светол, а потоа и потполно да се излечи со УВ ламба или LED светилка повторно.
Чекор 6. Отстрани вулгарен површината со памук натопени со чистење.
Ние ја прифати кредитна картичка Web Money WM TT Western Union Qiwi паричник, и така натаму. Купувачот треба да се одговорни за било кој данок или должност кои се задолжени од нивните локалната самоуправа, доколку постојат било какви трошоци.
Оваа ставка вклучува огледало, па ние ќе пак многу добро, со висок квалитет на Shockproof Меур Торба, ве молиме да не грижете се!
Ве молиме отворете парцела, непосредно пред потпишувањето за тоа кога примате од вашиот mailman!
Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне.
Превозот од тие начини, дополнителни превозот цена ќе биде задолжен
Сите меѓународни пратки мора да одат преку царинење постапка,
тоа може да влијае на времето за испорака на вашиот објект, увозните даноци, ддв не се вклучени во точка цена или превозот цена.овие трошоци се на купувачи одговорност! Ние не квалитет проверка пред испраќање на предмети. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 2 работни дена.
Ако сакате да ја врати пратката, ве молиме едноставно да го вратите за нас во рок од 30 Дена во оригиналната состојба.
Купувачот треба да се плати за врати товар. Тогаш ние може да издаде целосна наплата за вас, откако се врати точка пристигна во нашиот магацин

Кон својствата

Бренд Име:
FairyGlo
НЕТО-WT.:
10ml
Тип:
УВ Гел
Број На Модел На:
гел лак
Количина:
1pcs
Состојка:
Смола
Тип На Објект:
Гел На Ноктите
Тип:
Гел лак, Ноктите гел лак сет
Функција:
Гел Lak
feature1:
нокти, гел професионални
Предност:
Здрав и Еко-пријателски
Сертификат:
SGS/ MSDS/CE
боја:
12 бои за избор на

Најдобри предлози во категоријата