.

.

FairyGlo 10ML Виолетова Боја Гел лак УВ Гел лак Впие Исклучување Полу Постојан Хибриден Лак Среќа Лак Печат Глеѓ

FairyGlo 10ML Виолетова Боја Гел лак УВ Гел лак Впие Исклучување Полу Постојан Хибриден Лак Среќа Лак Печат Глеѓ

DEN 95.52
DEN 77.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Внимание :
Сите убави бои се во парк,Изберете слободно.
Како што знаеме ,Ова е ниска цена промотивен производ, Па ние изберете обичните испорака, без следење на информации. Под нормални околности, Време на Испорака за 30од 60 дена.
Време на испорака за Бразил и Русија е за 60-120 дена .
Ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации, ви Благодарам.
Пакет Содржина :
1 x 10ml УВ Гел Боја
Карактеристики :
100% Сосема Нов
Боја : 12 Бои
Јачина на звук : 10ml
Сертификација : MSDS, SGS, CE
Ефект : Мода Домот Боја Гел
(ПС : Боја разлика може да биде предизвикана од некои причини, како што се боја одраз во мониторот осветлување,позадина,итн.)
Чекор 1 .Чисти Нокти, тогаш скрати ноктите површина како нормален нокти процес. Чекор 2 .Целосно се тресат до полска, тоа може да се направи полски боја биде избалансиран.(Важно) Чекор 3 .Се применуваат База на грб прво, што може да се направи полски трае подолго, лек со УВ ламба или LED светилка.(Неопходно) Чекор 4 .Се применуваат полски директно, лек со УВ ламба за 2-3 минути или лек со LED светилка за 60 секунди; кога ќе се исуши, ќе се применуваат 2 слој и се излечи со УВ ламба или LED светилка повторно. Чекор 5 .Капут со отстранува горниот слој, што може да се направи боја повеќе светол, а потоа и потполно да се излечи со УВ ламба или LED светилка повторно.
Чекор 6. Отстрани вулгарен површината со памук натопени со чистење.
Ние ја прифати кредитна картичка Web Money WM TT Western Union Qiwi паричник, и така натаму. Купувачот треба да се одговорни за било кој данок или должност кои се задолжени од нивните локалната самоуправа, доколку постојат било какви трошоци.
Оваа ставка вклучува огледало, па ние ќе пак многу добро, со висок квалитет на Shockproof Меур Торба, ве молиме да не грижете се!
Ве молиме отворете парцела, непосредно пред потпишувањето за тоа кога примате од вашиот mailman!
Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне.
Превозот од тие начини, дополнителни превозот цена ќе биде задолжен
Сите меѓународни пратки мора да одат преку царинење постапка,
тоа може да влијае на времето за испорака на вашиот објект, увозните даноци, ддв не се вклучени во точка цена или превозот цена.овие трошоци се на купувачи одговорност! Ние не квалитет проверка пред испраќање на предмети. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 2 работни дена.
Ако сакате да ја врати пратката, ве молиме едноставно да го вратите за нас во рок од 30 Дена во оригиналната состојба.
Купувачот треба да се плати за врати товар. Тогаш ние може да издаде целосна наплата за вас, откако се врати точка пристигна во нашиот магацин

Кон својствата

Тип На Објект:
Гел На Ноктите
Бренд Име:
FairyGlo
Состојка:
Смола
Тип:
УВ Гел
НЕТО-WT.:
10ml
јачина:
10ml
Количина:
1pcs
Број На Модел На:
FairyGlo Гел Лак Сет
Модел Бр.:
FG-PK-10ML
Предност:
Здрав и Еко-пријателски
Излечи:
УВ Ламба или LED Светилка
Траен Период:
3 Недели или Над

Најдобри предлози во категоријата