.

.

LKE Lint-Слободен Брише Салфетки Нокти се Отстранат Ноктите Лак Памук Влошки Помине Уметност Алатки Lint слободни Помине Гел лак Отстранување Обвива

LKE Lint-Слободен Брише Салфетки Нокти се Отстранат Ноктите Лак Памук Влошки Помине Уметност Алатки Lint слободни Помине Гел

DEN 239.52
DEN 170.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Карактеристики : 100% сосема нов Големина : 6(L) ×4(W)cm/ 1pcs Боја : Бела Направени Од Високо Квалитетна И Мека Памучна Лесен За Чистење, Гел Ноктите И лак добра Алатка За Професионална & Дома Користејќи Пакет Содржина : 1 торба lint-бесплатно отстранување на облоги Како да се отстрани ноктите полски!

Кон својствата

боја:
Бела
Тип На Објект:
Лак Смена
Бренд Име:
lke
Состојка:
Памук
НЕТО-WT.:
75G
Тип:
Отстранување На Облоги
Количина:
1 торба
Број На Модел На:
18010091

Најдобри предлози во категоријата