.

.

Топла Продажба 2 КОМПЈУТЕРИ / Многу Метален Гел лак на Ноктите Буквар Не ги Избрише Врвот Гел+ Мет Врвот Грб Светла Сјајна Покриваат Ноктите Гел лак Laquer

Топла Продажба 2 КОМПЈУТЕРИ / Многу Метален Гел лак на Ноктите Буквар Не ги Избрише Врвот Гел+ Мет Врвот Грб Светла Сјајна Покриваат

DEN 133.92
DEN 78.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Добредојдовте На Нашата Продавница & Уживајте Во Вашата Шопинг Време

Кон својствата

Тип На Објект:
Гел На Ноктите
Бренд Име:
MICHEY
НЕТО-WT.:
6ml
Број На Модел На:
52222
Состојка:
Смола
Количина:
1 buc
Тип:
УВ Гел
Место на Потекло:
Гуангжу,Кина
Лек:
ув led гел
Траен Период:
1 месец
Натопете Off:
да,лесно се впие off
превозот:
Бесплатен превозот
ОЕМ:
на располагање
Предност:
Нема мирис,еко-пријателски,heathly
Сертификат:
SGS/MSDS

Најдобри предлози во категоријата