.

.

MSHARE 10ML УВ Помине Гел лак Впие Исклучување Led Ноктите Боја Гел Полирање на Гел Лак Лак Bling Маникир Лак MS012

MSHARE 10ML УВ Помине Гел лак Впие Исклучување Led Ноктите Боја Гел Полирање на Гел Лак Лак Bling Маникир Лак MS012

DEN 191.52
DEN 96.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Професионална Употреба :
Чекор 1. Чисти Нокти, тогаш скрати ноктите површина како нормален нокти
процес.
Чекор 2. Се применуваат База Гел прво, што може да се направи полски трае подолго,
лек со УВ Ламба 2 минути (Неопходно).
Чекор 3. Се применуваат полски директно, лек со УВ Ламба за 2-3 минути;
кога ќе се исуши, ќе се применуваат 2 слој и се излечи со УВ повторно.
Чекор 4. Капут со отстранува Горниот слој, што може да се направи боја повеќе
сјајна, лек со УВ Ламба 3 минути.
Пакување Вклучуваат : 1pc MSHARE УВ Гел лак
Се истакна : Овде имаме 128 различни бои за да изберете, Ако сакате други бои, pls место цел, изберете" други бои " и Забелешка на цел која боја ви треба; Или pls проверете на линкот погоре, ви Благодарам.

Кон својствата

боја:
Забелешка Други Бои
Тип На Објект:
Гел На Ноктите
НЕТО-WT.:
10ml
Број На Модел На:
MS-006
Количина:
1pc
Бренд Име:
mshare
Состојка:
Природни смоли, Акрилик естер мономер
Тип:
Гел За Полски
Излечи:
Лекување со Led или УВ Ламба
Тип:
ноктите глеѓ УВ помине гел лак лак гел лак
Лек време:
LED Светилка на 30 години UVLamp 2mins
боја:
128 бои
Сертификат:
MSDS,SGS,CPNP

Најдобри предлози во категоријата