.

.

HYTOOS 2 Тип Cuticle Чисти Ноктите Вежба Малку Ротари Брус Мелење Машина За Нокти Мртвата Кожа Отстранување Алатки Вежба Додаток

HYTOOS 2 Тип Cuticle Чисти Ноктите Вежба Малку Ротари Брус Мелење Машина За Нокти Мртвата Кожа Отстранување Алатки Вежба Додаток

DEN 451.68
DEN 343.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


2 Тип Керамички Cuticle Чисти Ноктите Вежба Малку Ротари Брус Помине Мелење Машина За Нокти Мртвата Кожа Отстранување Алатки Вежба Додаток Карактеристики : - Главата Големина : Φ1.6* 3.0 мм - Материјал : керамички & Волфрам карбид - Високо квалитетни, точни се справи со месо тело со дијаметар, 2.35 мм може да се fited најмногу на машини Пакет листи : - 1 x Керамички битна(на Керамички или Волфрам Карбид) или 2 ПАРЧИЊА Сет
[ Пратката ] Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 2 до 5 работни дена по вашата исплата е расчисти. Answer : ___________________________ Note : Предмети ќе пристигне во 15-45 бизнис денови на светот обично. И пристигнување време, исто така, зависи од некои фактори и различни области.
[ Повратни информации ] Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услугата на Купувачи, и нашата служба за корисници специјалисти се секогаш стои страна да го реши секој на вашиот проблем. Ако уживате во нашите производи, ве молиме да ни даде на сите 5 ѕвезда повратни информации, ја вашата повратна информација ќе ни ги мотивира да се движи напред и да ви обезбедиме подобра услуга. И ако ја напуштат повратни информации со една убава слика на производот, ние ќе ви испратиме купонот како подарок. Ве молиме НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош.
[ Контакт ]
Ве молиме контактирајте со нас преку aliexpress по цел или оставете порака на нас, обично ние ќе ви одговориме во рок од 2 дена
[ Други прашања ] 1. 2. 3.

Кон својствата

боја:
2 ПАРЧИЊА во СОБАТА, Керамички, Волфрам Карбид
Тип На Објект:
Електрични Нокти Вежба & Додаток
Бренд Име:
hytoos
Големина:
3/32
Број На Модел На:
Ноктите Вежба Малку
Материјал:
Керамички
Приклучоци Тип:
вежба малку
Материјал:
Керамички & Волфрам карбид
Модел Тип:
нокти педикир алатка
категорија ставка:
ноктите accessoires
користат за:
Електрични Помине Вежба Машина
главата големина:
1.6*3мм
Број На Производ:
PD-03
алијас:
Мелење Машина

Најдобри предлози во категоријата