.

.

PVADCOL 120pcs/set Помине Форми Двојна Форми со Линии 12 големини Помине Продолжување француски Маникир за Обновливи на доградба на Акрилни Нокти за полнење

PVADCOL 120pcs/set Помине Форми Двојна Форми со Линии 12 големини Помине Продолжување француски Маникир за Обновливи на доградба

DEN 333.60
DEN 267.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

PVADCOL 120pcs/set Помине Форми Јасни Совети Помине Продолжување француски Маникир за Обновливи на доградба на Акрилни Нокти комплет Детали : содржина : 120pcs/кутија големина : 12 различни димензии на кутијата се користи за : француски помине продолжување,кога користите подебели УВ градител желе гел, обновливи Пакетот вклучува : 1 кутија помине продолжување форми 1)Пред да го купат,ве Молиме бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса е точна.Или не,ве молам, точно пред исплата. 2)ве Молам оставете белешка во плаќање имајте предвид при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање(бои/големина). 3)телефонскиот број не е препорачливо за повеќе точна испорака. 1)Ние брод во СВЕТОТ како ПОДАРОК. 2)точки ќе биде предаден во рок од 2-4 работен ден по плаќање завршен примени. 3)Предмети кои се испраќаат од Кина Пост Воздух Mail.Тоа обично трае околу 20-25 бизнис дена да се добие цел.Времето за испорака зависи од поштенски процес и други фактори,тоа може да трае до 35 дена. 5)Превозот може да се под влијание на празници,настани и други несигурности.Ние не може да гарантира пристигнување време. 6)Ако не им се допаѓаат навидум долго превозот време,ве молиме да не понуда.Ние не сакате да се добие негативна или неутрална или слабо НСД резултат само затоа што на превозот време. 1)Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети не се примени,pls дали контактирате со нас на прво пред да замине на негативни повратни информации,ние може да ви даде задоволни одговори на&резолуција. 2)Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите.Ние продаваме квалитет на производи со најдобра цена и премиум услуга.Било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа(освен сабота и недела).Ако имате било какви прашања,не двоумете се да контактирате со нас. Ако не сте задоволни со нашите производи,ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации,ние ќе се потрудиме да го реши. Негативен фидбек е не помага за решавање на проблемите. Ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас и ако ви се допаѓа. Ви благодарам многу и сакате да имате среќен шопинг ден!

Кон својствата

Тип На Објект:
Ноктите Форма
Големина:
12 sizes/set
Материјал:
Пластични
Количина:
120pcs/set
Број На Модел На:
16181
Име:
Француски на доградба на Акрилни Нокти за полнење
Употреба:
Гел Лак, Ноктите Гел,УВ Гел лак,Гел лак
боја:
Јасно

Најдобри предлози во категоријата