.

.

Лесно Помине 1pcs Нови Прилично Модел Шминка Режа Маникир За Ноктите Веѓа Носот Eyelash Cuticle Ножици Шминка Алатки,4 видови.

Лесно Помине 1pcs Нови Прилично Модел Шминка Режа Маникир За Ноктите Веѓа Носот Eyelash Cuticle Ножици Шминка Алатки,4 видови.

DEN 66.72
DEN 63.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

ако сте задоволни,ве молиме да ви помогне да го олеснат 5 ѕвезди,драги.почитувани ве молиме кажете ни ако не recevie цел во 35-50days,драги,и исто така ако примите цел на време ве молиме помогнете да се потврди цел да ни каже цел пристигна успешно,ова е многу важно за нас,или ние уште ќе се обрне внимание на вашата цел,почитувани. Најдобар начин е директно онлајн плаќање, можете да изберете за себе.

Кон својствата

Тип На Објект:
Cuticle Режа
Материјал:
нерѓосувачки
Бренд Име:
Лесно Помине
Големина:
88*46mm*2mm
Број На Модел На:
Flat12
боја:
микс боја
Пакет:
Индивидуални торба!
Количина:
1pcs

Најдобри предлози во категоријата