.

.

40pcs 6.5 mm Директно Микро-млазницата приклучоци Крајот Капи Дупка Печат Тапа Лизга-Lok Misting Млазницата Tees Блокиран алатка

40pcs 6.5 mm Директно Микро-млазницата приклучоци Крајот Капи Дупка Печат Тапа Лизга-Lok Misting Млазницата Tees Блокиран алатка

DEN 191.52
DEN 163.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Производи со користење на нови високо-квалитетни пластични, стабилен квалитет,долг животен век. Тоа се широко прифатени од страна на корисниците. Карактеристики : Материјал : Висок квалитет на ПП пластични Име : 6.5 mm Микро-млазницата Крајот plug Пакување : 40 Компјутери ПЛАЌАЊЕ : Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети. Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно. ИСПОРАКА : 1. Подготовка на Време : ние треба 1-2 работни дена за да се подготват вашата нарачка според нашите numberous наредби секој ден. 2. Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress,ако сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор, 3. За Царина Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат. 4. Парцела следење на информации за пребарување Можете да го проверите вашиот превозот информации од следниот линк со вашиот следење на број : www.17track.net/en ( копирате на прелистувачот) 1. Ако не сте задоволни со нашата ставки и за нашите услуги,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави possitive повратни информации со сите 5 ѕвезди .ние ќе го цениме тоа. 2. Било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас, ве молиме да ги задржи подалеку од негативни повратни информации. Ние може да ви даде најдоброто решение.

Кон својствата

Дијаметар:
6.5 mm
Тип:
Градина Вода Конектори
Пластични Тип:
PE
Број На Модел На:
10460
Градина Вода Конектор Тип:
Waterstop Конектори
Бренд Име:
Се Придржуваат До Летаат
Стандард:
Din
Материјал:
Пластични
Карактеристики:
Блокирани Микро-млазницата
Пакет:
40 компјутери

Најдобри предлози во категоријата