.

.

12pcs DN16mm 90 степени Лактот ЈП Црево за Микро Наводнување на Градинарски Капе Систем Хортикултура Полевање PE Цевка Заеднички

12pcs DN16mm 90 степени Лактот ЈП Црево за Микро Наводнување на Градинарски Капе Систем Хортикултура Полевање PE Цевка Заеднички

DEN 215.04
DEN 159.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

12pcs DN16mm 90 степени Лактот ЈП Црево Конектор за Микро Irrigaton Градина Капе Систем Хортикултура Полевање PE Цевка Заеднички
-
Општ Опис :
Ве Молиме имајте на ум : Тоа не значи конектори дијаметар е точно 16mm. Тоа е за outter дијаметар 16mm мека цевка . Име на производ : DN16 Лактот Конектор Заеднички Големина : За 16mm Црево Примена : за Наводнување на градината, тревник, покрена кревет,зеленчук парцели,колонист,цвет садови,хортикултурно. Магла спреј, капе систем, суб-наводнување и сл. Функција : Многу стабилен материјал, анти-стареењето на кожата предизвикани од киселини, алкални, сол, влага, почва, сонце. Може да се burried во почвата, или може да биде само поставени во на отворено. Нема штетни елементи, еко-пријателски
Производ Детали :
-
-
-
-
-
Можете исто како подолу на предмети, исто така :
Почитувани Клиенти,
Ви благодариме за изборот на Зелена Палецот е Продавница! Вашето задоволство е наша највисока чест!
Со нашите искрени честитки, тука би сакал да не прашате за вашето внимание на некои важни белешки како што е подолу : За Данок
Со оглед на тоа дека повеќето од нашите клиенти не сакале даноци (дали? : p), ние не покрива било кој данок во производот, цените или товар. Значи, ако било данок се побара кога ќе го добиете пакет, ве молиме љубезно ве молиме да се грижи за тоа. За Превозот
Откако ќе поставите вашата нарачка, ние ќе организира предмети, пакет за нив внимателно и да се испорача што е можно поскоро.
Пакетите треба да летаат крстот, земја и море, и да преземат некои остатокот од време на време. Па, ве молиме љубезно се одржи некои трпение. Тие ќе пристигне на вашата врата на крај, како е именуван од стариот пријател.
Ако НЕ треба предметите итно, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им понуди прилагодено решение за вашата опција.
За Фотографии и Слики
Фотографии и слики се за демонстрација само, тие се присутни на настапи,големина или дијаметри. Quanities во фотографии и слики не треба да се разбира како она што ќе добиете. За Повратни Информации
Тим на Зелена Палецот е услуга со голема страст и полно срце. Сепак, човечки прават грешки. Ако за жал нешто тргне наопаку, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе работат заедно со вас. Ве молиме не го оценувате 3 ѕвезди или под забележително без претходна комуникација. Тоа им помага ништо друго туку само да му наштети на вид срца кои не заслужуваат втора шанса од вас. Ви благодариме!
Ви благодариме за изборот на Green Thumb е Продавница повторно!
Имаат добро време!
Со почит,
Зелена Палецот Тимот

Кон својствата

Дијаметар:
DN16 Лактот
Тип:
Градина Вода Конектори
Пластични Тип:
PE
Број На Модел На:
LT-2C16
Бренд Име:
Зелена Палец
Стандард:
Din
Градина Вода Конектор Тип:
Брзи Конектори
Материјал:
Пластични

Најдобри предлози во категоријата