.

.

30pcs/пакет Крстот Fogger Со 1/4 Бодликава Misting Автоматско Полевање Sprayer Спреј Atomization Наводнување Наводнување капка по капка M118A

30pcs/пакет Крстот Fogger Со 1/4 Бодликава Misting Автоматско Полевање Sprayer Спреј Atomization Наводнување Наводнување капка

DEN 531.84
Залиха
Достапно за вашата нарачка


1.Параметар
Работен Притисок : 150-300kpa
Флукс : 25-45 L/H
Спреј Дијаметар : 1.0-1.5 м
2.Монтажа :
A. Може да се поврзе мојата 4/7mm Мека ПВЦ цевки(внатрешен дијаметар е 4mm)
B. Удар на 4mm дупка на PE цевки,со вметнување на бодликава конектор

Кон својствата

боја:
30pcs
Тип:
Sprinklers
Бренд Име:
Yintaizai
Sprinkler Тип:
360 Опрема Диск
Број На Модел На:
M118A

Најдобри предлози во категоријата