.

.

Автомобилот Вода Спреј Пиштол Прилагодливи Автомобил Мие Црево Градина Спреј Преносни Висок Притисок Пиштол Sprinkler Млазницата Вода Пиштол За Наводнување Поставен

Автомобилот Вода Спреј Пиштол Прилагодливи Автомобил Мие Црево Градина Спреј Преносни Висок Притисок Пиштол Sprinkler Млазницата

DEN 186.72
DEN 170.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


и ние ќе не прифати било која наплата за цел, без име и презиме.Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати на предмети! Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
- Висок квалитет пластичен материјал, издржлив и лесен
- Автоматско и интелигентни, лесен за ракување
Материјал : Пластика
Пакет тежина : 0.Ние ќе ја испрати на предмети wihtin 2 дена откако вашата уплата е завршен.Ако сте Редовни на купувачот,а ако ни даде 5 ѕвезди и позитивни повратни информации за вашата нарачка. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. за нас : Добредојдовте на нашата продавница! ГП Секојдневно стоковна Електронска трговија Co.
Услови за користење на услугите Испорака : Кога ќе нарачате,ве Молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. ние постојано ќе се збогати нашиот предмети и се обидуваат да се направи најдобро за клиенти
.1 кг
МОРА да ги Прочитате Пред Купување
1,ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела)
на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет. Ние не гарантира испорака време на ail intemational пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Таа работи со примена на водата полека, директно во почвата и растенијата.Pls не прифаќаме било каква наплата или спор,Но ние сме љубезно сакаат да ви помогнат да го продолжи процесот време на вашата нарачка. Во иднина.Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број 1-2 работни дена и се испраќаат од вашиот парцела во рамките на 2-4 работни дена. Нашата цел е задоволството на клиентите! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Затоа, на растенијата може да апсорбира хранливи материи и влага директно со оваа корисни алатки. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние им служи на глобалните производители, увозници, трговски друштва и трговци на големо од над 120 земји, и ние сме се уште расте.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги.можете да ја пораката на вашиот нов поредок и ни даде вашата последна цел број .и ние нема да му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Опис :
Наводнување капка по капка, е ефикасен, лесен за инсталација постојан систем за наводнување.Pls изберете го Изразат начин,ако choosed кина пост
ВОЗДУХОТ MAIL,кога тоа задоцнување во превозот.кога ќе го поставите нова цел во нашата продавница.ако не можете да трпеливо чека пакетот на КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL.СИТЕ Стоки се достапни,откако ќе се плати. е водечки принцип трговското друштво во yiwu Кина.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Купи го тоа и ќе видите просперитетна сцена !
Главни Карактеристики :
- Автоматско полевање, вие не мора да се грижите за вашите растенија, без разлика дали сте дома или не
- Прилагодлив капе алатка, обезбедување на различни водата волумен според различни растенија вода барање
- Брзината на капе може да се наместите како што треба
- Погодна за внатрешна и надворешна растенија
- Дел и компоненти ќ се испратиле ( не собраа ) Карактеристики :
- Погоден за контрола на системи за наводнување во домашниот сектор, како што се тревник sprinkler, sprinklers, капе куќа, итн.

Кон својствата

Тип:
Распрскувачи
Пластични Тип:
PP
Број На Модел На:
ЛЛ-55
Бренд Име:
AHUYML
Sprayer Тип:
Активирањето
Материјал:
Пластични

Најдобри предлози во категоријата