.

.

8мм Barb Црево Опашка 1/2 DN15 Женски Навој Цевка Конектор Челик, Месинг Црево Опашка Фитинг за Вода на Гас Масло Додатоци

8мм Barb Црево Опашка 1/2 DN15 Женски Навој Цевка Конектор Челик, Месинг Црево Опашка Фитинг за Вода на Гас Масло Додатоци

DEN 74.88
DEN 64.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


8мм Barb Црево Опашка 1/2" DN15 Женски Навој Цевка Конектор 100% Челик, Месинг Црево Опашка Фитинг за Вода на Гас Масло Додатоци
Производ Детали Describtion : Nuo Nuo Well Сосема Нов И Висок Квалитет на Материјалот : Чист Бакар Лесно да се инсталира и практичноста се користи за надворешна 1 парче/пакет

Answer : ___________________________ Note : Добредојдовте да контактирате со нас за голема количина цел. ве молиме проверете ја големината внимателно пред да се стави вашиот ред за нас. Тоа е прирачник за мерење , тоа може да биде 1~2mm грешка опсег, ви благодариме за вашето разбирање. Поради разликата помеѓу различни монитори , сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот .

Ние и ветуваме обезбеди сосема нов и висок квалитет на стоки за вас , Ако не сте задоволни кога ќе го прими пратката , pls се поврзете со нас , ние ќе се потрудиме услуга за да slove вашите проблеми . Ако имате било какви проблеми , pls се поврзете со нас , ви Благодариме .
Добредојдовте да се избере Nuo Nuo Well Зелена Градинарство Продавница! Можете да пребарувате нашите други производи(Семе и Градинарски Производи) и нашата нова продавница Sunn Grow Продавница и Tewango Продавница со нашиот бренд имиња Nuo Nuo Well , Wigrow , Tewango Превозот Начини : Ние ќе го избере превозот начини accoring на вашиот избор.Понекогаш,ние треба да се направи некои промени accoring вашата нарачка. Но, ве молам точка не грижете се, ние мора да го избере подобар начин да брод вашата нарачка. Нормално, со Бесплатен Превозот Начини се Економски превозот начин Ако ви треба предмети итно, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас, Или Можете да изберете брзо се Изразат, Како DHL,EMS... и така натаму. Следење на информации : За некои Мали наредби, можете да изберете на Економски Превозот Начин, таму не е целосно следење на информации,па Ако не можете да ги пратите тоа , Тогаш ве молиме не грижете се. и ве молам не се отвори спорот . Стоката се уште е на пат кон вас. Ако ви треба целосна следење на информации, ве молиме изберете превозот начин "Следење информации", Означени со "Достапни", како што е подолу, Производи и Фотографии : Сите производи се прават фотографии од себе . Понекогаш, на производи изглед можат да бидат различни .Но, ние мора да бидете сигурни во квалитетот и функција се исти или подобри. Повратни информации : Ако ви се исполнат било какви прашања или проблем за време на процесирање на нарачката време. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за решенија . Нашите работно време : од понеделник до сабота сум 8 : 00 да сум 11 : 30 (Пекинг Време) часот 14 : 00 да часот 18 : 00 (Пекинг Време) Ако ние не сме на работното време,ве молиме оставете порака за нас, ние мора да ви дадат повратни информации што е можно поскоро. И да ви даде задоволни решенија. Како и да е, доколку постои било погрешно, ве молиме да не даде ни лошо преглед веднаш(Лош преглед значи : 3 ѕвезди 2-ѕвезди 1 ѕвезда ) се разбира, ние се надеваме на вашето 5 ѕвезди. Ви благодарам многу.

Кон својствата

Дијаметар:
1/2
Тип:
Градина Вода Конектори
Метал Тип:
Дувачкиот
Бренд Име:
NuoNuoWell
Број На Модел На:
СЗ-JSJT-33
Материјал:
Метал
Стандард:
Din
Градина Вода Конектор Тип:
Брзи Конектори

Најдобри предлози во категоријата