.

.

600 ви Благодариме Kraft Печат Налепница Подарок Печат Етикета Налепница

600 ви Благодариме Kraft Печат Налепница Подарок Печат Етикета Налепница

DEN 518.40
DEN 363.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


1.Новата ви благодариме дизајн
2.Големина : Кол.3.5 cm
3. Kraft хартија со печатење, Како слика
4 . 600pcs/многу
Оваа Симпатична налепница за подарок пакување, ^^ Полн со Љубов!
Превозот Услови
A : Бесплатен Превозот= Кина Пост Воздух Mail
Сите производи во нашата продавница со бесплатен превозот преку Кина пост.Но, ве молиме забележете дека :
CPMA времето за испорака е за 10-35 дена да повеќето дестинации. Но, има можеби малку одложување кога празник, лошите временски услови, раш сезона, а некои посебни период или состојба. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена. Можно е до 30-60days.
Б : Бесплатен Превозот=Брза испорака (EMS,DHL..)
1,Singapore/Malaysia/Тајланд Цел износ над ние ќе брод од брза испорака слободни , обично 5-12 дена да пристигнат.
2, Австралија, Нов Зеланд, Европа, сад, Канада и др. Кога цел износ над ние ќе ја испрати преку DHL/EMS/ТНТ/Федекс.. брза испорака слободни.
3,руската Федерација, Јужна Африка, Саудиска Арабија,ОАЕ, Бразил, Мексико и други област.. Pls контактирајте со нас за надградба на брза испорака слободни.
Увозни Давачки
Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ние ќе се направи сите стоки, како подарок со ниска вредност. Ако во вашата земја се уште треба да се плати царина. Тоа е вашата чест и одговорност.
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
Ако сте се обиделе да пребарувате на објектот што сакате, само нас контакт и ние може да ви помогне да го најдете! : )
Ви благодариме за вашата поддршка !!!

Кон својствата

Повод:
Број На Модел На:
16A906.8
is_customized:
Yes
Материјал:
Хартија
Бренд Име:
icraft
Големина:
M
Шема:
Писмо
дизајн:
Ви благодариме
Големина:
Dia. 3.5cm
КОЛИЧИНА:
600pcs

Најдобри предлози во категоријата