.

.

(150pcs/многу)12mm Празно Дрво Ѕвезда Earring Додатоци Недовршени Селски Монистра 0.5-CT1441A

(150pcs/многу)12mm Празно Дрво Ѕвезда Earring Додатоци Недовршени Селски Монистра 0.5-CT1441A

DEN 379.20
DEN 319.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


· Matetial : Висок квалитет basswood иверица ;
· Пакет се вклучени : 150pcs
· Големина на :
Прибл. : 0.5 инчи Ширина x 0.5 инчи Висина x 1/8 инчи, дебелина;
Прибл. : 12 mm Ширина x 12 mm Висина x 3 mm дебелина;
· Боја : Природна боја;
· Состојба : 100% Сосема нов.
· Ве МОЛИМЕ ЗАБЕЛЕШКА : Оваа кругови може да се разликува малку во бои и форми, како резултат на природни материјали.
· Свадба Ознаки / Совети Картички / Сакаат Дрво Ознаки / Придружба Картички / Корист Ознаки / Копче За Среќен Брак Висат Ознаки / Место Картички / Гроздобер. Тие може да се користи како Подарок Ознаки, Висат Ознаки, Придружба Картички, Свадба Корист Ознаки, Етикети, или Совети Картички.

Кон својствата

Бренд Име:
HJYEXD
Шема:
Никој
Повод:
Свадба & Ангажирање,Роденден,Децата Ден,Партија,Божиќ,денот на Благодарноста,Свадба,ноќта на Вештерките,Нова Година,Велигден
Материјал:
Дрво;Дрвени
is_customized:
Yes

Најдобри предлози во категоријата