.

.

60 КОМПЈУТЕРИ DIY photobooth Фото Кабина Реквизити за Полнење за Божиќ ноќ на Вештерките Свадба, роденден бебе туш Партија Патување Selfie Додатоци

60 КОМПЈУТЕРИ DIY photobooth Фото Кабина Реквизити за Полнење за Божиќ ноќ на Вештерките Свадба, роденден бебе туш Партија Патување

DEN 369.60
DEN 303.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


60 КОМПЈУТЕРИ DIY photobooth Фото Кабина Реквизити за Полнење за Божиќ ноќ на Вештерките Свадба, роденден бебе туш Партија Патување Selfie Додатоци
пакет contian : 1 сет(60pcs)
Ние брод на светот!
Ние генерално брод во рок од 24 часа откако уплата
Ве молиме имајте на ум 1 : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се купувачот одговорност. Ние ќе се обидеме потрудиме да се намали ризикот на царинските давачки и 2 : ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување на 3 : Ако вашата област е далечински во нормален превозот услуга,ние ќе наплаќаат дополнителни превозот цена, можете да ни испратите порака да ја проверите вашата адреса пред цел.
7 дена гаранција за квалитет.Ако мислите дека објектите не се како што е опишано,или скршени предмети за време на породувањето и така натаму,pls контактирајте ме прв,
нејзините моето задоволство за решавање на проблемот со вас,ви благодарам многу!
Откако на вашиот објект ќе пристигне во задоволителна состојба, ве Молиме оставете позитивни повратни информации за нас и 5 ѕвезди НСД резултат.
Нашите автоматски систем ќе го стори истото за вас во една минута.
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со објектот, ние ќе се справи со неа во рок од 1 работен ден.

Кон својствата

Број на Компјутери:
60pcs
is_customized:
Yes
Бренд Име:
МАЛКУ.ЛЕТААТ
Број На Модел На:
h84
Type1:
Фото Кабина Реквизити
Type2:
фото кабина реквизити свадба
type3:
фото кабина реквизити за роденден
type4:
фото кабина реквизити photobooth
type5:
фото кабина реквизити деца
type6:
фото кабина реквизити бебе туш
Пакет содржи:
60pcs

Најдобри предлози во категоријата