.

.

20pcs Салфетка хартија decoupage,Розова Свадба Љубов Птици Салфетка Хартија Ткиво за Свадба Настан&Партија Материјали Декорација

20pcs Салфетка хартија decoupage,Розова Свадба Љубов Птици Салфетка Хартија Ткиво за Свадба Настан&Партија Материјали Декорација

DEN 114.24
DEN 97.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


20pcs Салфетка хартија decoupage,Розова Свадба Љубов Птици Салфетка Хартија Ткиво за Свадба Настан&Партија Материјали Декорација
Материјал : Висок Квалитет 100% Суровини И Дрво Целулоза
Боја : Како на фотографијата е прикажано
Салфетка Големина : 16.5*16.5 cm
Се шири Лист Големина е 33*33cm
Пакет се Вклучени : 20pcs Хартиените Салфети
Известување : Поради Разликата Помеѓу Различни Монитори,Сликата Може да Не Ги Одразуваат Фактичката Боја на Објектот,и Сите димензии се мерени рачно,може со отстапување,ви благодариме!
а). Нарачки ќе биде предаден во рамките на обработка дена по плаќање на проверка. За да се заштитат и на купувачи и продавачи, тоа може да трае 24 часа, за Ali Express да се потврди плаќањето.
б). Ние само брод да се потврди цел адреса. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
c). Локација за подигнување на времето за испорака е за 3-9 дена. EMS времето за испорака е за 7-29 days. Пост Воздух Пошта Испорака време е за 15-39days. DHL, бидејќи во моментов со батерија само испратија 46 земји, DHL не пристигнат ние ќе испрати ЕМС или поштенска.
Ако вашата адреса е далечински (продолжен) дел од курирска компанија (DHL/UPS/ТНТ/Федекс), ние ќе ве информира за плати далечински услуга надоместокот кој се наплаќа од страна на курирска компанија. Далечински (продолжува) област може да се провери од курир на веб страницата.
d). Меѓународни Налози : купувачот е одговорен за било важечките увозни давачки и локалните даноци.
Сите е-мејл ќе бидат одговорени во рамките на нашите работното време (Пекинг време : 9 : 00-23 : 00).
Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе услугата се додека не се задоволни.
Ако сте задоволни со нас, ве молиме оставете ни 5-ѕвезда како подарок за нас, ви благодариме!

Кон својствата

Расположливиот Садови Тип:
Расположливиот Салфетки & Салфетка Прстени
Бренд Име:
Fancylace
Повод:
Партија,Големиот Настан,Свадба & Ангажирање,Денот на Вљубените
Број На Модел На:
хартиена салфетка
Тип:
Настан & Партија Материјали
Повод:
Партија
Број На Модел На:
салфетка хартија decoupage
Настан & Партија Ставка Type:
салфетка
Материјал:
100% Богородица На Дрво
боја:
како Слика
Спецификација:
2ply 16.5CM*16.5CM
отвори големина:
33*33cm
Пакет:
20pieces

Најдобри предлози во категоријата