.

.

3PCS Симпатична Момче&Девојка Birhtday Партија Балони Деца Балон Играчки Фолија Балони Роденден Бебе Туш Декорација Партија Материјали

3PCS Симпатична Момче&Девојка Birhtday Партија Балони Деца Балон Играчки Фолија Балони Роденден Бебе Туш Декорација Партија

DEN 73.92
DEN 57.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис На Производот
3 PCS Симпатична Момче&Девојка Birhtday Партија Балони Деца Балон Играчки Фолија Балони Роденден Бебе Туш Декорација Партија Материјали
Материјал : 100% Фолија
Големина : Како Слики
Употреба : Катира Партија/Роденден/Божиќ Декорации
Боја : Сина/Розова/Чоколадо
Пакување : 3 ЕЕЗ/Set
Note1 : Ако имате било какви прашања во врска со производи или нарачки, ве молиме не се отвори спорот лесно, можете да контактирате со нас во прво време, ние ќе се справи со што е можно поскоро,и да ви даде задоволително решение.
Note2 : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус го има истиот време на испорака како Кина Пост Воздух Mail.Но, тоа нема следење на информации.Ве молиме не го отворите спор лесно.
Note3 :
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Забелешка :
Сите димензии се не дува големината, не е грешка помеѓу 1-3 cm, ве молиме да се разбере.
Испорака :
Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот е адреса која се нудат од страна на купувачи, ве молиме да ја потврдите вашата адреса пред исплата. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 2-5 работни дена откако вашата уплата е завршен.(Празници може да биде продолжен)
Бесплатен Превозот политика
>$5,Ослободени од Кина Пост Registed Воздух Mail/Epacket
>$150,Бесплатно со ЕМС/DHL/ФЕДЕКС/UPS-от
* Изразат парцели може да имаат даночни прашање. Ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок во таа ситуација.
* Кој сака испорака итно, pls одберете брзо се изразат како DHL/ФЕДЕКС/UPS-от и сл.
Плаќање :
1.Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.
2.Можете да платите користејќи Money bookers, Виза, Мастеркард кредитни картички и банкарски трансфер.
3.Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Postepay, Carta Si, 4 B поддршка Aliexpress Зачувам услуга.
Испрати & Наплата :
Ако имате било какви прашања во врска со производи или нарачки, ве молиме не се отвори спорот лесно, можете да контактирате со нас во прво време, ние ќе се справи со што е можно поскоро, и да ви даде задоволително решение.
Повратни информации :
1).Ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезда откако ќе бидете задоволни со вашата нарачка.
2).Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку сте задоволни со вашиот buyings, ние ќе ги реши сите проблеми со вас.
Ви благодариме !

Кон својствата

Бренд Име:
DIY куќа
Повод:
Обликот Стил:
Цртан Филм Amnimal
is_customized:
No
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Класификација:
Ballon
Број На Модел На:
CH559-03
Број на Компјутери:
3pcs
боја:
Пинк Сина
НЕМА.:
Коко-030
Повод:
Насловна&GardenWeeding Партијата Божиќ Декорации
Материјал:
100%Фолија
Состојба:
100% висок квалитет
Количина:
3pcs
Име:
Балони Среќен Роденден Фолија Балон
категорија:
Празнична & Настан & Партија Материјали

Најдобри предлози во категоријата