.

.

Целосна Shutter Очила Нијанси Очила За Сонце Клуб Партија Црно-

Целосна Shutter Очила Нијанси Очила За Сонце Клуб Партија Црно-

DEN 48.00
DEN 40.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис :
Направени од издржлив пластика, немаат леќи, светлина и лесно да се носат Мажи или жени, момчиња или девојки се вклопуваат за shutter нијанси очила за сонце се Излади доволно за клубот или партија , се прошири што страст ,покажуваат вашата личност Димензија : 15.5 cm(L)*5.5 cm(W)*4cm( приближно) боја : црна
Пакет вклучувајќи : Целосна Shutter Очила Нијанси очила за сонце Клуб Партија Црна X 1

Кон својствата

Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
D0393-В
Материјал:
Пластични
Шема:
Никој
Повод:
Партија
Големина:
M

Најдобри предлози во категоријата