.

.

Нови 50 Парчиња Каубој Подигање Дрвени Embellishments Занаети Разубавувањето за Каубојски Свадба Партија Корист Cardmaking DIY Дома Декор

Нови 50 Парчиња Каубој Подигање Дрвени Embellishments Занаети Разубавувањето за Каубојски Свадба Партија Корист Cardmaking DIY

DEN 148.32
DEN 76.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис : 50 Парчиња Мали Дрвени Каубојски Чизми. Голем плус на секое селски штала свадба, каубојски свадба, или во западна свадбата. Совршен за расејување околу гостин книга ѕид виси или други свадба оркестарот. За свадбена фотографија, љубители фотографија или да се користат како реквизит за да правите фотографии. Материјал : Дрвени
Спецификација : Големина : (Lx W) : 2.1 × 1.2cm/ 0.83x8.35inch
Пакетот Вклучува : 50 Парчиња Мали Дрвени Каубојски Чизми.
Забелешка : ве Молиме овозможи 1~2cm разлики поради рачни мерења. Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings итн. може да има и некои мали разлики во тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект.
Ве Молиме Прочитајте Го Пред Да Го Купат
ИСПОРАКА
1.Во светот превозот, само освен неколку земји .
2.Повеќето земји ние нудиме Бесплатен Превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , само очекуваме далечински сајтови.
3. Ние ќе брод вашата нарачка навремено по плаќање на проверка.
4.Двојно провери и потврди вашата нарачка адреса натпревар превозот адреса, ние само брод цел адреса.
5.Време На Испорака :
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по 25 работни дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Ние и ветуваме ние ќе им помогне додека пратката пристигнува за вас!
Плаќање
Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката. Ние ќе го организира превозот ASSP.
ПО ПРОДАЖБА НА УСЛУГИ
ПОВРАТНИ информации
За вашето задоволство и позитивни коментари ќе бидат многу важни за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5stars ако сте задоволни од нашите услуги.И ние исто така ќе ви понуди 5 ѕвезди повратни информации.
Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас на прво пред да остави негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Кон својствата

Тип:
Настан & Партија Материјали
Настан & Партија Ставка Type:
Партија Декорации
Број На Модел На:
Каубој Подигање Дрвени Embellishments Занаети
Повод:
Свадба
Бренд Име:
MagiDeal
Материјал:
Дрвени

Најдобри предлози во категоријата