.

.

100pcs/пакет вештачки бери Вештачки Свети Бобинки DIY свадба на Божиќ Дома Цвет Биро Семејство Кујна украси

100pcs/пакет вештачки бери Вештачки Свети Бобинки DIY свадба на Божиќ Дома Цвет Биро Семејство Кујна украси

DEN 127.68
DEN 89.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Спакуван Листата :
100pcs X Вештачки Свети Бобинки
Материјал : Пена Топката и Жица
Боја : Црвена
Големина : 12mm,и 10мм
Карактеристики
Вештачки свети бобинки не ви го расипат и да ги красат за долго време.
Секоја вештачка свети бобинки се уста жица со бери на секој крај
Погоден за канцеларија, дома мебел статии, модел дома,Изложбена сала, Хотел, бар, кафуле
Совршен за Божиќ украси, Божиќ холи венци,борови венци,Бонсаи растенија додатоци, Божиќ swags и garlands.
Купувачот Читање
1.Над Датумот На Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен Од Страна На Празници, Прослави,Лошите Временски Услови, Царина, Итн.
2,цената не вклучувајќи Обичај Должност,Оддалечена Област Надомест или други плаќаат Такси од курир.Треба плати 30 повеќе ако вашата адреса е Оддалечена Област.
Плаќање
1,прифаќаме Виза/Master Card/Boleto/Web Money/QIWI Паричникот/Банкарски Трансфер.Контактирате За Ако Имате Било Какви Прашања Кога Ќе Се Плати.
Ве молиме да се свесни дека секоја наплата ќе бидат издадени на истиот начин на кој купувачот ги плаќа нас.
2,Ако не можете да касата веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат completeed.
Пакет Shippment
1,Објекти ќе бидат проверени и пакуваат и пред ние да ги испратите ,за да се осигураме дека нашите клиенти добиле во добра состојба.
2,Обично ќе треба 24 часа за Aliexpress за ревизија на фондови по што ја платиле вашата нарачка,ние може да се изведуваат само вашата нарачка по финансиската ревизија завршена.
3,Ние само брод да се потврди цел.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4,Услугата транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона.
5,Ако не сте добиле вашиот парцела во проценува време на испорака,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ги пратите на shippment и replyn вас наскоро.
Повратни информации
Ние гарантира висок стандард на услуги на клиентите и се стремиме за 100% задоволство !
Било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас веднаш.

Кон својствата

боја:
10мм, 12mm
Повод:
Шема:
Никој
Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
H151
Бои:
Црвена
Големина:
12mm и 10мм
Употреба:
Diy декорација
Use1:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Сушени Цвеќиња
Use2:
торба за декорација
Use3:
Божиќ декорација, цвет декорација,
Use4:
вештачки бери
Use5:
DIY свадба на Божиќ
Use6:
бери
Use7:
Цвет Биро Семејство Кујна украси

Најдобри предлози во категоријата