.

.

10pcs/многу Персоналните Сјајот декорација стојат слободни персоналните табела број дебели сјајот хартија

10pcs/многу Персоналните Сјајот декорација стојат слободни персоналните табела број дебели сјајот хартија

DEN 623.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Тема серија табела број, Тоа е подобро да ред со место картичка /menu/покана заедно за да се направи вашата свадба /партија prefect.
Standfree, големина roughtly 5*7" , Pls направи белешка за која текстот што сакате да се стави на. ние ќе се направи дизајн за вас одобрување пред печатење тоа.
Печатење во боја, може да бидат различни , контактирајте со продавачот ако треба.
Референца целиот сет фото

Кон својствата

Големина:
1 to 10, 1 to 15, 1 to 20, 1 to 25, 1 to 30, Magalie 26
Бренд Име:
CustomFest
Материјал:
Хартија
Висина:
12.5*и 17,5 см

Најдобри предлози во категоријата