.

.

Бисер Латекс Балон Воздухот Топки Гумени Свадба Балони Деца Роденден Декорација Балони 30pcs/многу висок квалитет

Бисер Латекс Балон Воздухот Топки Гумени Свадба Балони Деца Роденден Декорација Балони 30pcs/многу висок квалитет

DEN 158.40
DEN 135.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Бисер Латекс Балон Воздухот Топки Гумени Свадба Балони Деца Роденден Декорација Балони 30pcs/многу висок квалитет
Големина : 10inch 2.2 g
30pcs/торба

Кон својствата

Обликот Стил:
Овална,Круг
Повод:
Партија,Дипломирањето,Денот на Вљубените,Свадба,Божиќ,Свадба & Ангажирање на Децата Ден,Големиот Настан,Куќа се Движат,Годишнина,Назад На Училиште,Нова Година,Кинеската Нова Година,за Роденден
is_customized:
No
Број На Модел На:
#64558
Материјал:
Латекс
Број на Компјутери:
30pcs
Бренд Име:
Panduola
Класификација:
Ballon
Тежина:
2.2g
Големина:
10 inch
Име:
Латекс Балон, Хелиум балон
Функција:
Свадба & Engageme

Најдобри предлози во категоријата