.

.

Тркалаат 10Yards Сребрена Пластична Дијамант Кристал Заврши Лента Свадба Партија Дома Декорација на Настанот Партија Снабдувањето со 4 Редови 2Cm Ширина

Тркалаат 10Yards Сребрена Пластична Дијамант Кристал Заврши Лента Свадба Партија Дома Декорација на Настанот Партија Снабдувањето

DEN 144.00
DEN 130.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


*Име : Кристал Обвива Лента *Должина : 10 јарди=9 метри *широк : 2cm *Боја : сребрена(ако сте треба друга боја,контактирајте со нас) *Материјал : Пластични дупчење *Користете прилики : свадбена декорација *Настан & Партија Предмет Тип : свадба декорација *Дијамант Заврши Лента ролни се bendable кристал мрежа која може да се скрати на било lenght, ширина или обликот што го посакуваш. Тоа изгледа како тоа е опфатено со пенливи дијаманти. Тоа е многу лесно да се работи со и да додадете на свеќи, вазни, торта и cupcake стои, околу цветни аранжмани и повеќе. Овој материјал навистина изгледа како таму се gemstones на врвот, но тоа е оптичка илузија. На дијаманти се всушност конкавна cuto uts.
плаќање
Ние ќе ве известиме кога вашите производи се испраќаат.
Plz плати за тоа на време.Ви благодариме
Превозот
Услуги/Локација
САД
Австралија ,Канада ,велика БРИТАНИЈА, Европа, Нов Зеланд,сите светот
Бесплатен превозот
USPS
(7-15 дена)
Воздухот mail
(15-30 Business дена)
Стандард Int'l Превозот
EMS или други превозот
(5-10 дена)
EMS или други превозот
(8-15 дена)
Препорачана Int'l Превозот
DHL или UPS-от , Fedex
(3-7 дена)
DHL или други изразат испорака
(5-10 дена)
1.Сите објектот Ќе биде предаден во 1-7 Business ден по уплатата примена (со исклучок на викенд , Хонг Конг и Кина државни Празници).
2.Објектот ќе се 25-45 работни дена да Бразил (Кинески пост воздух mail) поради Царинење проблем.
3.Не сноси никаква царина, V. А Т давачки или Оддалечена Област Такса. Кога ќе Изберете Брза Испорака за превозот, ве молиме да ги проверите пред да се одбележи цел.
За Проверка на Далечински Област, можете да одат на подолу веб-Сајт брзо да се провери.
4.Сите предмети ќе бидат испорака до вашата адреса остават во ред, и ние ќе го одбележи како подарок. Ве молиме проверете ја вашата нарачка превозот адреса е десно. Ако сакате да се испраќаат не цел адреса. Ве молиме оставете точно превозот адреса на e Bay порака во рок од два часа по уплатата.
5.ако сакате побрзо превозот (Изразат,DHL, или ЕМС),ве Молиме контактирајте со нас преку е-маил.Ви благодариме.
Враќање Метод
Сите предмети ги исполнуваат условите за 1 месец гаранција.
Ако не сте задоволни со објектот, можете да го вратите во рок од 14 дена да се добие замена или враќање на средствата. Купувачите треба да биде одговорен за трошоците за враќање превозот надомест. Пред да го испратите објектот назад, ве молиме контактирајте со нас.
Ако било која стока добиени се видно оштетени или поинакво од она што беше опишано, ве молиме ни e-mail во рок од 48 часа по неговото пристигнување. Ние сме среќни да се организира размена.
Ние ќе им понуди замена или рефундирање (база на различни состојба да издаде делумна или целосна наплата) за сите НЕИСПРАВНИ предмети (не вклучувајќи оштетување предизвикано од несреќи/злоупотреба/злоупотреба/несоодветна грижа). Фотографија е потребно за нашата референца претходно.
Ако вашиот објект не работи правилно, ве молиме да се пријави проблем до нас преку e-mail во рок од 14 дена од денот на приемот. Ние ќе ви обезбеди упатства за примање замена или враќање на вашиот објект за наплата ако објектот е потврдено да биде грешка
Сите врати ставки треба да бидат испратени во оригиналниот пакет.
Повратни информации
Повратни информации е важна и за вас и за нас. Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ повратни информации со 5 ѕвезди на рејтингот.

Кон својствата

Број На Модел На:
YY-10023
Повод:
Партија,Нова Година,Свадба & Ангажман,Свадба,Божиќ
Шема:
Никој
Материјал:
Пластични
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали
Должина:
About 10yard/9meters
боја:
Сребро.
Материјал:
Пластични
Ширина:
4 rows/2cm

Најдобри предлози во категоријата