.

.

Ynaayu 5 Метри Бисер Лента Јута Burlap Лента Лен DIY Свадба, Роденден Снабдување Дома Декорација

Ynaayu 5 Метри Бисер Лента Јута Burlap Лента Лен DIY Свадба, Роденден Снабдување Дома Декорација

DEN 123.84
DEN 111.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Материјал : Polyvinyl хлорид полимер Боја : црвена,розова,виолетова,бела,розово,сино otal Должина : Appr. 5meter Виткање Лента е Ширина : Appr.2 CM

Кон својствата

Повод:
Материјал:
Пластични
Број на Компјутери:
1pc
Бренд Име:
ynaayu
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
YN-044
Обликот Стил:
Лента
Класификација:
Ballon

Најдобри предлози во категоријата