.

.

4mm 6mm 15g Искра Ѕвезда/срце/месечината Glitz Метален Confetti Табела ги расфрла Свадба Партија Украси Роденден Фестивал Украси

4mm 6mm 15g Искра Ѕвезда/срце/месечината Glitz Метален Confetti Табела ги расфрла Свадба Партија Украси Роденден Фестивал Украси

DEN 66.72
DEN 47.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


15 G/PVC Кеса Искра Ѕвезда срцето moon Table Confetti ги расфрла За свадба Партија Роденден Декорација
Тежина : Околу 15g
Големина : 4mm & 6mm
Ако ви требаат големи нарачки, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена и најбрзиот превозот, и ве молиме да ги споделите со нас, ако имате било какви прашања, благодарам.
Превозот
1. Сите нарачки брод во рок од 1 работен ден по уплатата се потврди.
2. Превозот дена може да бидат погодени од временските услови,Штрајк. Голем Град, трае помалку време од мал град, градско подрачје ќе побрзо од село.
3. Со цел да се обезбеди навремено приемот на пратката,ве молиме наведете вашето Име и презиме, поштенски код,Полна Адреса,и достапна на телефонот.
повратни информации
1.Нашиот успех зависи од вашето задоволство,па вашите повратни информации е многу важна за НАС.
2.Ако ви се задоволи со нашите предмети,pls ни даде позитивни повратни информации,
3.Pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации,ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Кон својствата

Големина:
15g
Број На Модел На:
FZZ20018WTX4
Повод:
Денот на мајката,ноќта на Вештерките,Роденден,Забава,Големиот Настан,Куќа се Движи,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Крштевки & Крштевањето,Годишнина,Денот на Таткото,Нова Година,Свадба & Ангажирање,Божиќ,денот на Благодарноста
Бренд Име:
TIANZHIYUAN
Производ Класификација:
Confetti
Материјал:
ПВЦ
is_customized:
Yes
Бои:
Мулти Мешани Бои
Големина:
4mm & 6mm
Пакет:
15g по opp вреќа

Најдобри предлози во категоријата