.

.

Бамбус Кинески Јапонски Одржа Свила Рака Виткање Азија Џеб Фанови Tassel Персоналните Бамбус Фан На Свадба Декорација HG0216

Бамбус Кинески Јапонски Одржа Свила Рака Виткање Азија Џеб Фанови Tassel Персоналните Бамбус Фан На Свадба Декорација HG0216

DEN 267.84
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Бамбус Кинески Јапонски Одржа Свила Рака Виткање Азија Џеб Фанови Tassel Персоналните Бамбус Фан На Свадба Декорација HG0216
Ретро Кинески Јапонски Виткање Црна Рака Одржа Фан Свила Цвет Бамбус Џеб Фан
100% Сосема Нов и висок квалитет
Чувајте ги вашите гости кул во вашата свадба или булчински туш или друга прилика
Одличен за почетниот екран и удобен за носење
Одлично за подарок , ѕид декорација или било какви посебни прилики.
Добро направен, убава гледајќи
Спецификации :
Максимална : 21cm
Боја : како на сликата прикажани
Стил : Класичен Гроздобер Виткање Фан Страна
Материјали : Свила Мешавина & Бамбус
Пакетот вклучува :
1 x Виткање Фанови
За Бојата На сликата покажува реалната предмети без некоја посебна обработка. Но бојата и осветлувањето може да се разликува малку поради различни компјутерски монитори или други фактори.

Кон својствата

Повод:
Роденден,Ноќта На Вештерките,Партија,Матура,Свадба,Свадба & Ангажирање,Нова Година,Божиќ,Денот На Благодарноста
Број На Модел На:
HG0216
Шема:
Полна Боја
Број на Компјутери:
1pc
Материјал:
Свила Мешавина & Бамбус
Тип:
рака фан бамбус
Type2:
бамбус виткање фан
type3:
Јапонски виткање фанови
Висок:
21cm

Најдобри предлози во категоријата