.

.

2 парчиња/многу Темата ноќта на Вештерките Хорор Лузна Голема Водоотпорен Привремен Налепница Реални Крв Повреда Лузна Лажни HG0214T

2 парчиња/многу Темата ноќта на Вештерките Хорор Лузна Голема Водоотпорен Привремен Налепница Реални Крв Повреда Лузна Лажни

DEN 95.04
DEN 48.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


2 парчиња/многу Темата ноќта на Вештерките Хорор Лузна Голема Водоотпорен Привремена Тетоважа Налепница Реални Крв Повреда Лузна Лажни Тетоважа HG0214 T
ОПИС
Големина
10.5x6cm
Пакетот Вклучува :
2 ПАРЧИЊА X ноќта на вештерките привремени тетоважи
За Бојата На сликата покажува реалната предмети без некоја посебна обработка. Но бојата и осветлувањето може да се разликува малку поради различни компјутерски монитори или други фактори.
Вашето разбирање ќе бидат високо ценети!
уживајте во вашиот добро време!

Кон својствата

Повод:
Ноќта На Вештерките,Партија,Велигден
Шема:
Лице
Број На Модел На:
HG0214T
Материјал:
Налепници
Тип:
ноќта на вештерките привремени тетоважи
Type2:
привремена тетоважа хартија
type3:
смешни мустаќи

Најдобри предлози во категоријата