.

.

1pcs Шарени 2.7 M Должина 12 Знамиња Сладок Свадба Партија Украси Banne Деца Соба Роденден Фестивал Деко Pennant

1pcs Шарени 2.7 M Должина 12 Знамиња Сладок Свадба Партија Украси Banne Деца Соба Роденден Фестивал Деко Pennant

DEN 282.72
Залиха
Достапно за вашата нарачка


1pcs Шарени 2.7 M Должина 12 Знамиња Сладок Свадба Партија Украси Banne Деца Соба Роденден Фестивал Деко Pennant
Големина на :
Должина : околу 2.7 m
секој еден има 12pcs знаме
Боја : како на сликата
Материјал : крпа
Пакет : 1pcs/многу
Се користи за : речиси повод decoraton да заличи на атмосфера,на пример, свадба, роденден и така натаму.
Answer : ___________________________ Note :
Бојата може да биде темно или светло поради PC екран,ве молиме да се разбере.

Кон својствата

Повод:
Роденден,Забава,Свадба & Ангажман,Свадба,Божиќ,денот на Благодарноста,Децата Ден
Производ Класификација:
Банери
Бренд Име:
QINGWANG
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
467

Најдобри предлози во категоријата